Skała Ceramiczna

 Niepowtarzalne konstrukcje ceramiczne do aranżacji akwariów morskich

O nas

               Skała Ceramiczna to działająca od 2021 roku Pracownia Ceramiki specjalizująca się w wykonywaniu konstrukcji do aranżacji akwariów morskich.

            Swoją pasję do ceramiki połączyliśmy z fascynacją zwierzętami, które zamieszkują rafę koralową. Nasze produkty łączy artystyczna niepowtarzalność i nietuzinkowość kształtów z równoczesną dbałością o zachowanie właściwości istotnych dla zwierząt zamieszkujących akwaria morskie. Dbałość o doświetlenie wszystkich obszarów konstrukcji, zapewnienie swobody przepływu wody, wielo-poziomowość powierzchni do zasiedlenia.

        Produkty tworzone są z oczyszczonych glin używanych do produkcji przedmiotów mających kontakt z żywnością. Podczas obróbki materiału nie dodajemy żadnych substancji chemicznych. Dbamy z najwyższą starannością o czystość naszego produktu.

          Przyjęta w naszej pracowni technologia produkcji, długotrwałe suszenie i wypał konstrukcji w specjalnym piecu do ceramiki, pozwala na wytworzenie przedmiotów o właściwej porowatości i przesiąkliwości oraz powierzchni umożliwiającej zasiedlanie i namnażanie się pożytecznych bakterii.

“The more you care about yourself makes you more beautiful.”

Jhon Meyers

CEO, Beauty Esthetician

Why Choose Us

Why We Are the Best Estheticians In Town

Facilisis et ultricies tellus ultrices diam justo in. Porta ipsum lacus congue mollis lacus. Vehicula tincidunt duis congue massa ultricies cum. Tristique scelerisque leo faucibus sit. Ullamcorper ornare ornare accumsan consequat amet arcu morbi enim. Hendrerit vulputate hendrerit convallis arcu magna integer morbi ut diam. Aliquam mauris blandit id euismod sit tortor fames consectetur.

Get in Touch

Book An Appointment

!

Location

1234 Divi St. #1000, San Francisco, CA 94220

!

Phone

(255) 352-6258
!

Hours

Monday – Friday: 11 am – 9:00 pm
Saturday – Sunday: 11 am – 5:00 pm

Subscribe to Our Newsletter